Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Sprawdź, gdzie zamówić tabliczki na drzwi, wejdź na www.poniedzialek.pl/tabliczki-informacyjne-na-drzwi.

W każdym budynku znaleźć można wiele najróżniejszych pokoi, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Sprawne przemieszczanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale też osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym wyróżniają się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznaczyć?

Właściwe oznakowanie budynku zapewnia wysoką przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy mówimy o przedszkolu, sklepie, urzędzie czy biurze – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odnalezienie sali, która aktualnie nas interesuje. Tak dzieje się między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku biur, urzędów oraz banków tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym swoje obowiązki realizuje potrzebna nam w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w momencie, kiedy przykładowo w zakładzie pracy ma miejsce odejście pracowników, opis na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to w konsekwencji oszczędzić sporą ilość gotówki – nie trzeba bowiem wydawać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu odróżnić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje socjalne, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznakować punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są obecnie bardzo popularne. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się przekreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest zatem wyjątkowo jasny. Nie zapominajmy także, iż tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Dane:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]