Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Zapoznaj się z ofertą dystrybutora motoreduktorów na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze użycie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Sesame Motor Corp

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników prądu stałego, a także przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wyjątkową żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane m.in. w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a dzięki możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, znacznej wilgotności (nawet do 90%), a także przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Spółka Ultra Robotics oferuje również produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]