Kolczyki z perłami

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki z perłami

Perły są jedną z klasycznych ozdób jubilerskich. Symbolizują elegancję oraz wytworność w najczystszej postaci. Każda dama powinna w swojej kolekcji biżuterii posiadać perły – nie ważne, czy sztuczne, czy prawdziwe. Oryginalną propozycją są kolczyki z perłami. Kolczyki z perłami w wielu domach nie są zwykłą ozdobą – są przekazywane z pokolenia na pokolenie i tworzą rodzinną historię.

Kolczyki z perłami – nie wszystkie są takie same?

Najpopularniejszym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kula, ale czasem da się spotkać także kształt łezki. Wybierając kolczyki z perłami dobrze jest zwrócić uwagę również na barwę. Wielbicielki klasycznych rozwiązań wybiorą pewnie białe, jednak panie, które lubią zaskakiwać mogą wybrać coś bardziej rzucającego się w oczy: perły ciemne albo łososiowe.

Kolczyki z perłami – wyłącznie na wielkie okazje?

O tym, że kolczyki z perłą to element idealnie pasujący do niemal każdej szykownej stylizacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najnowsze trendy przełamują jednak tradycję wkładania pereł wyłącznie na wieczorne wyjścia. Coraz częściej nosi się je z dżinsami i podkoszulkiem.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]