Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie musisz odwiedzić na obraczki.net.pl

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Teraz bardzo chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I choć w sieci można znaleźć prawie wszystko, wciąż jest wiele produktów, które najwygodniej kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Atuty odwiedzin w sklepie jubilerskim

Zakup srebrnej broszki, łańcuszka lub pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. W związku z tym, żeby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy mamy zamiar kupić pierścionek albo obrączki ślubne, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za ciasny lub zbyt luźny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do stosownego obwodu lub sporządzi nowy. Następnym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej pomocy złotnika. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, pokaże współczesne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się na ślub, komunię czy urodziny.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii i tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również świadczą inne usługi. Główną z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka albo zerwał się naszyjnik, złotnik ekspresowo i sprawnie naprawi go w swoim warsztacie. Przerobi też obwód sygnetu, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał większy obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania albo inną znaczącą dla nas frazę. Natomiast jeśli pragniemy obdarować kogoś unikatowym upominkiem, albo mamy własny pomysł na broszkę albo wisiorek, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w domu trzymamy zniszczoną bądź zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]