Stylowe srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej wybieranych przez Polki akcesoriów. Pasują na każdą sytuację – wyjątkowo huczną i mniej formalną. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak często wybierane, a także gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych formach. Najbardziej „trendy” są delikatne sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, a równocześnie eleganckie. Równie popularne są wiszące akcesoria, które cudownie podkreślają sylwetkę. Są ozdobione drogocennymi kryształkami albo całkowicie proste. Dodatki zrobione ze srebra nie wywołują uczuleń skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku dodatków z metali nieszlachetnych. Najbardziej niebanalne kolczyki wyprodukowano techniką matowienia, więc wybierając je zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich produkcji.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały doskonale, trzeba dokładnie je czyścić i na bieżąco usuwać śniedź. Powinno się odkurzać je regularnie miękką szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne środki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki trzymać w szczelnych woreczkach. Nie stosujmy natomiast anachronicznych metod pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki mocno niszczą delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące promocje. Poza tym zakupy online to niezwykły komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane Polki.