Wisiorki dla dzieci

Chcesz zamówić biżuterię dla dzieci? Koniecznie odwiedź ten adres

Małe dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, aby nasze drobiazgi nie ucierpiały w czasie zabaw, warto czasem zakupić pociechom ich własne świecidełka. Dobrym pomysłem na drobny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci, ale jaka?

Najważniejszym kryterium wyboru akcesoriów dla dziewczynek powinna być funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być długie, aby nasze córka nie . Innym aspektem jest wygląd. Bransoletki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt elegancko – wybierajmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na tworzywo, z jakiego zostały zrobione oraz jakość wykończenia – brak ostrych zakończeń, wypadające zakrętki do kolczyków.

Oryginalne propozycje biżuterii dla dzieci

Najpowszechniej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, koniczynki i serduszka. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują różne odcienie różowego, a także fiolet, błękit i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.