Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Prowadzący własne przedsiębiorstwa nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a potem monitoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które w miesiącu wystawiają zaledwie sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niesłychanie pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla podmiotów oferujących usługi, domów wypoczynkowych i biur podróży

Zastanawiasz się czy robot Flobo to pomocna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka typów automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje przelewy abonamentowe, tym samym rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych lub prywatnych, czyli tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, hostele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]