Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Szukasz sklepu jeździeckiego Kraków? Koniecznie musisz odwiedzić na https://horse-trade.pl

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria jeździeckie – sklep dla koni online

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wędzidła, wodze, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – wysokiej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Internetowy sklep dla koni – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży także produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w popularnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]