Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Potrzebujesz naszyjników celebrytek? Sprawdź www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów i materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a zatem mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to kółeczko pełne albo z dziurką, gwiazdka, serduszko, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, ale też odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem nieprzeciętności i niepokorności.
Wielką zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]