Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Skieruj się tutaj, aby kupić drzwi drewniane.

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu różnego typu modułów okien i drzwi drewnianych. Lata obecności na rynku sprawiło, że jej fachowcy gwarantują klientom wysoką jakość dostarczanych produktów i obsługi klienta. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich solidność, ale również najwyższa ergonomia, uzyskane dzięki użyciu podczas ich wykonywania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca troska o osiągnięcie kilku ideałów: satysfakcji klienta, najwyższej jakości produktów, całkowitego komfortu ich użytkowania oraz absolutnego bezpieczeństwa.

Czym charakteryzują się wyroby producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się wysoką dbałością o jakość swoich wyrobów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to świetny wybór dla wymagających konsumentów, którzy poszukują trwałych i nieprzeciętnie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższą wygodę – wydajnie chronią przed zewnętrznymi hałasami oraz tworzą świetną izolację termiczną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego wyposaża się je w nowoczesne systemy utrudniające włamania. Całość dopełnia ich niestereotypowa, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, ponieważ produkowane są tylko z surowców wysokiej klasy.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne konsultacje

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w sferze obsługi klienta. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na nieodpłatne doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pomiar na miejscu, co da pewność, że założenie drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich osobiście przygotowanego projektu, bezbłędnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy, ale również ich szerokości.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]