Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Więcej informacji o gąsiorze do wina.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także idealna dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]