Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Jeśli szukasz części Renault Kraków, koniecznie sprawdź france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy podwozia, nadwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne elementy.

Dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]