Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

Potrzebujesz blach trapezowych na dach? Kliknij tutaj

Blachy trapezowe dachowe tworzą odporne pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Blachy trapezowe dachowe – ekonomiczne i mocne pokrycie

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony również z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie można położyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych powodów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także wspaniale prezentować się jako uwieńczenie hal magazynowych, garaży lub budynków gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową należy zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. rynny dachowe.

Dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08