Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Jeśli potrzebujesz kapsułek Tchibo Cafissimo, koniecznie wejdź na cafessima.pl.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana w końcu lat 70-tych i stopniowo zdobywała sobie tysiące miłośników. Ten wygodny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości w bardzo prosty sposób – wystarczy dolać wodę do pojemnika w urządzeniu, włożyć kawę w kapsułce do dedykowanego zasobnika i już po kilkunastu sekundach można rozkoszować się pobudzającym napojem.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez długi czas narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – także w Polsce – sporo ich substytutów. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten utworzył linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, że wywodzi się z jednego zbioru, uprawy oraz gatunku. Smak takiej kawy jest unikalny, bo ma na niego wpływ sporo różnorodnych składników, przykładowo pogoda , która panowała w danym roku. Mieszanie tego typu kaw z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Brazylii oraz Etiopii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach mocno dostrzegalne są naturalne aromaty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Jaki jest koszt kawy z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w hostelach lub biurach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczny – zwykle zamyka się w przedziale 1,10-1,50 zł. Łatwo zauważyć, że taka kawa jest kilka razy tańsza niż podobny napój podawany w kawiarniach w galerii czy w bufetach w biurze. Przystępne ceny i nowoczesny wygląd ekspresów na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Dzięki nim będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a przy tym zaserwujemy gościom najwyższej jakości napój w trakcie okazjonalnych spotkań, nie lękając się o ogromne koszty. Jeśli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy zawsze czy są zgodne z posiadanym przez nas urządzeniem.

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]