Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

Jeśli szukasz kapsułek Lavazza A Modo Mio, koniecznie sprawdź https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Marek przetwarzających kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza ciągle pozostaje w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, iż historia firmy Lavazza zaczęła się pod koniec XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów nabył nieduży obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawowca oraz przygotowywano ich oryginalne kompozycje. Podbiły one szybko serca obywateli Turynu. Wiek później firma Lavazza nadal czaruje aromatem swoich mieszanek, wyznaczając standardy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie pysznej, aromatycznej kawy trwa wręcz moment. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże korzystać wyłącznie z kapsułek sprzedawanych przez tę firmę. Dzisiaj na rynku kupić można wiele zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one nieco tańsze, ale tak samo charakteryzują się bardzo dobrą jakością.

Kto produkuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kaw w kapsułkach do licznych znanych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Intenso Gola lub Avarizia Delicato), smakowitą mieszanką samej arabiki (Lussuria), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca) oraz orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]