Lakier to nie wszystko – o ozdobach do paznokci

Jeśli szukasz pyłków do paznokci, koniecznie wejdź na houseofbeauty.com.pl/c/77-pylki-efekty-do-stylizacji-paznokci.

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest łatwe. W rzeczywistości to skomplikowana praca wymagająca określonych umiejętności oraz specjalnych materiałów. Efekt końcowy manicure wykonanego przez profesjonalną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z wizytą w salonie piękności. Nieszablonowo umalowane paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki będą źródłem autentycznej dumy. Jakich ozdób do paznokci oferują salony kosmetyczne? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej wyglądał na naszych palcach?

Pyłki do paznokci – efekt metalicznego odblasku

Do zdobienia paznokci podobno potrzebny jest tylko zwykły lakier. Należy jednakże mieć na uwadze, iż za jego pomocą nie osiągniemy naprawdę dobrych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu dodatkowych produktów, takich jak pyłki do paznokci. Ich użycie sprawi, że paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które osiągniemy przy użyciu pyłków do paznokci to m.in. lustrzane odbicie, metaliczny połysk lub dowolny wymyślony wzór. Poza pyłkami, producenci oferują też ozdoby do paznokci w formie naklejek, które umożliwiają osiągnięcie efektu hologramu.

Które marki oferują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne dodatki umożliwiające nadanie im unikalnego wyglądu znajdziemy w ofercie wielu marek, które często specjalizują się w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to między innymi ChiodoPro, Indigo, ABA Group, Victoria Vynn, Silcare, Miyo, Lit Cosmetics oraz Milani.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]