Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal doskonałe rozwiązanie, używane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach zaaranżowanych w tradycyjnym stylu. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy najistotniejsze parametry oraz alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać lata

Drewno to naturalny materiał, który wykorzystany jako element aranżacji mieszkania sprawia, iż jest ono bardziej nastrojowe i ciepłe, a należycie pielęgnowany może zachować się w nienaruszonej kondycji wręcz kilkanaście lat. Obecne techniki pozwalają bardzo dobrze dopasować właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i znaczną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się małym poziomem rozszerzalności (czyli nie ulegają wykrzywieniu) oraz dobrą izolacją cieplną. Opcja pomalowania ich wierzchniej strony dowolnym kolorem, lakierem albo bejcą sprawia, że tego rodzaju drzwi sprawdzają się w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach urządzonych w stylistyce retro. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z dębu, mahoniu oraz sosny, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele bez progu lub z progiem i masę innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze się prezentują przez dziesięciolecia.

Drzwi wewnętrzne drewniane dla wszystkich domów

Pragniesz zamontować w swoim domu albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub nietypowej budowie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zaufać doświadczonym producentom, którzy świadczą bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, jak również możliwość wykonania projektu na jednostkowe zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich życzeń klienta i np. wypełnić je szkłem – m.in. szybami piaskowanymi, fazowanymi czy wypukłymi, co wyraźnie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]