Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Chcesz nabyć słój z kranem? Kliknij tu.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Do czego można je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, oranżad, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]