Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Jeśli chcesz kupić maski ochronne, powinieneś odwiedzić ten adres

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały świat, nieodwołalnie zmieniła nasze kontakty społeczne oraz bieg życia. Zasady dystansu społecznego nakładają obowiązek korzystania ze określonych środków, których rolą jest ochraniać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do restauracji lub apteki, gdzie najczęściej spotykamy większą gromadę ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia założyć na usta oraz nos ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeżeli ciężko oddychamy w typowej maseczce z bawełny?

Wygodna przyłbica ochronna ochrania równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które uważają ochronne maseczki z materiału za nieporęczne i mają problemy z oddychaniem podczas ich używania, powinny sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed kontaktem z patogenami w takim samym zakresie jak maseczka chirurgiczna, a więc zakrywa usta oraz nos, ale zarazem umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej głównymi zaletami są wytrzymałość, wygoda oraz tylko kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta ochronna przyłbica wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym założeniu można odkazić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (nawet 30 razy) przy pomocy mydła.

Ochronna przyłbica – dla sportowców oraz ludzi pracujących

Ochronną przyłbicy zaleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby cierpiące na astmę, starsze oraz uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy muszą nosić ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield nie ogranicza ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Młodzież zapewne doceni również to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]