Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje znana jest od setek lat i od samego jej początku najczęściej wręczanym i, oczywiście, równie ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na Sylwestra, imieniny czy ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście przyniosą to samo?

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przyjazd

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem na koniec zabawy. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą również przerodzić się w cenną pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o miejscu i dniu wesela, imionach Pana i Pani Młodej czy słowa podziękowania. Etykiety na butelki można nabyć w różnych odcieniach oraz wzorach, zatem bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni kupującego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze kawalerskim.

Dekoruj własne przetwory kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można oznaczać butelki z domowej spiżarni. Jeżeli robisz własne wina, soki bądź nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwykłej butelki. Dodatkowo flaszki można także oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]