Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Skieruj się tutaj, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta wypraw górskich.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem, który docenia świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki nadzorowane przez zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które kochają dynamiczny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to wyprawa dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o znacznej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Pozwalają jednocześnie zrealizować marzenia i sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają charakter górskiego terenu, ale także ochoczo dzielą się posiadanymi umiejętnościami z członkami wyprawy. Potrafią oni też zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]