Dom w skandynawskim stylu – zainspiruj się ofertą Deco Składu

Zajrzyj w to miejsce, aby zakończyć poszukiwania inspirującego bloga o wnętrzach!

Najbardziej komfortowo czujemy się w domu, w którym jesteśmy otoczeni meblami odzwierciedlającymi naszą osobowość. W takim miejscu możemy łatwiej odprężyć się po długim dniu pracy. Stąd tak istotne jest zadbanie o właściwe zorganizowanie przestrzeni domowej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie dom bądź dopiero myślisz o jakimś remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Wyposażenie łazienki i dekoracje do pokoju dziennego zamówisz w sklepie Deco Skład

Deco Skład oferuje dekoracje, akcesoria i meble utrzymane w popularnym od dłuższego czasu stylu skandynawskim. Jego głównym wyznacznikiem jest prosty design, spora miara surowości, a także wykorzystaniesurowców naturalnych. Styl skandynawski należy jednak rozumieć w szerokim zakresie, więc każdy znajdzie w nim coś co mu się spodoba – używane są tu zarówno motywy folkowe, a zarazem prym wiodą tu także silne tendencje ukierunkowanie na aranżację wnętrz w w wąskiej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu lub sprawdzić jego asortyment przez internet, odkryjesz szeroki wybór dodatków do łazienki, jadalni i kuchni, jak również ozdób i mebli do przedpokoju, salonu czy sypialni dziecka. W sklepie tym kupisz tekstylia kuchenne i pięknie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe, którymi zachwyci się cała rodzina, a także akcesoria do przechowywania, pieczenia oraz gotowania. Jeśli chcesz gustownie urządzić łazienkę, zaopatrz się w przyrządy i zestawy łazienkowe pieczołowicie wybrane z asortymentu znanych producentów przez specjalistów Deco Składu . Jeśli natomiast jesteś entuzjastą czerni lub złota i jest to kolorystyka, w której pragniesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie wyszukasz wiele dodatków w tych kolorach.

Blog sklepu Deco Skład – wskazówki odnośnie aranżacji wnętrz i inspirujące propozycje prezentów

Deco Skład publikuje blog, w którym systematycznie przekazuje dużo praktycznych porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam przeczytasz odnoszą się nie tylko do urządzania mieszkania, zakupu ergonomicznych sprzętów czy wyboru odpowiednich akcesoriów i modnych dodatków. To także niebanalne pomysły na upominki dla najbliższych z okazji różnorodnych świąt, rocznic i wydarzeń. Warto odwiedzać ten blog regularnie, aby być zawsze na bieżąco ze współczesnymi trendami w aranżacji przestrzeni domowej.

Dane:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]