Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Zapoznaj się z ofertą producenta pokryć dachowych.

Zakładane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki betonowe czy ceramiczne na powrót wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Liczne plusy tych drugich przyczyniły się do tego, iż są one najlepszym wyborem nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz także dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – czy warto na nie postawić?

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z kilku względów. Po pierwsze są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża strukturę więźby dachoweji zarazem ułatwia transport i rozładunek tych elementów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i trwa krócej w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich staranne ustawienie zajmuje z reguły dużo więcej czasu. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do generalnie dowolnej, także niezwykle skomplikowanej, konstrukcji dachu, ponieważ blachodachówkę można bez problemu dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się znakomicie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starych budynków, tym bardziej, iż bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się także lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, a w razie silnych zabrudzeń – środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówki

By zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie musisz szukać daleko. Na naszym rynku od 3 dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się duży asortyment blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Produkty te można kupić w stacjonarnych sklepach producenta, rozproszonych w obrębie 4 województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Dumą REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, jak również powstawanie zarysowań. Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, stąd nie licząc własnych produktów oferuje także akcesoria dachowe (przykładowo włazy dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych marek.

Dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08