Nowatorskie projekty domów drewnianych

Uzyskaj więcej informacji o projektach domów drewnianych całorocznych.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowatorska budowa sprawia, że tego typu domki nie tylko prezentują się bardzo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą być używane jako budynki całoroczne? Jak znaleźć architekta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – bardziej ekonomiczne niż domy z cegły

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż murowane domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają błyskawicznie, gdyż są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z tynkowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane stają się coraz bardziej powszechne. Łączą one w sobie różne światy. Z jednej strony zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym elementom gwarantują funkcjonalność identyczną jak tradycyjne domy.

Projekty domów drewnianych – mała grubość ścian

Domy drewniane całoroczne to budynki wyprodukowane z organicznych składników, dzięki czemu wewnątrz panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba ich dodatkowo ocieplać. Dodatkowym atutem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można konstruować również zimą, bo całość robót realizowana jest na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]