Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Znajdź architekta Kraków na miarę Twoich potrzeb! Zajrzyj tu.

Biuro projektów świadczy obszerne spektrum usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w ergonomicznym i komfortowym domku, ale też adresuje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt opracowuje pełny projekt obiektu, a później aktywnie dogląda przebiegu prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odbudowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz oryginalnych, innowacyjnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle wielu budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie nowoczesny, a w tym samym czasie komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów dostępne są zarówno te zgodne z najnowszymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

W portfolio mamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Wykonane realizacje obejmują między innymi pensjonaty, zakłady opiekuńczo-lecznicze, obiekty rekreacyjne i kawiarnie. Układ przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro projektów może też rozplanować praktyczne i pojemne szafy wnękowe, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]