Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Dalsze informacje o cateringu firmowym Katowice na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Rozmowy biznesowe, konferencja lub szkolenie – każda pokaźniejsza firma na pewno w końcu stanie przed potrzebą przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów oraz posiłków dla jego uczestników. Jeśli urządzane wydarzenie zainteresuje wiele osób, wypada zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering biurowy – zagwarantuj uczestnikom kursu przekąski i napoje

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to eventy trwające zwykle po 5-7 godzin, często także przez parę dni. Ich partycypanci odbierają dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są średnio dwie-trzy niezbyt długie przerwy, podczas których trudno jest zjeść kompletny obiad w okolicznej jadłodajni. Dlatego tak istotne jest zapewnienie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą szybko spożyć w ciągu przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również zanieść na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można zjeść bez niebezpieczeństwa ubrudzenia koszuli i dłoni. Oferta cateringu biurowego obejmuje również dostarczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Czemu opłaca się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są niezwykle ważne, dają wszak uczestnikom czas na odpoczynek po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to również szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przeanalizowania w mniejszej grupie spraw roztrząsanych na spotkaniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który stoi na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów czy płatnych wykładów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, jedząc przyniesione z domu bądź zakupione po drodze w sklepie kanapki. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podkreśli więc wagę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał także o komforcie uczestników.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]