Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Na https://bit.ly/2TltQES zamówisz catering imprezowy.

Letnie miesiące obfitują w niezmiernie modne ostatnio pikniki firmowe oraz imprezy na świeżym powietrzu, ale w zasadzie przez cały rok w rozmaitych miejscach kraju organizowane są gale, benefisy albo konferencje. Takie imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obligatoryjnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i podany catering. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezy – nieodzowny na prestiżowych bankietach

Wybrałeś już punkt, w którym zorganizujesz piknik albo masz zamówioną salę na imprezę? To wspaniale!! Teraz jednak trzeba zatroszczyć się o to, żeby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia najlepszych przekąsek, trunków i gorących dań. Weź pod uwagę, że w przypadku ważnych wydarzeń nie można postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i oczekiwać, iż uczestnicy obsłużą się sami. Istotna jest cała oprawa – odpowiedni układ stołów, stosowne ozdoby, ale też prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia niewątpliwie będą także pod wrażeniem, jeśli potrawy będą serwować im doświadczeni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu jak w topowych restauracjach.

Czy opłaca się korzystać z możliwości zamówienia cateringu imprezowego?

Atutem korzystania z oferty cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, iż zatrudniony zespół nie tylko przygotuje przepyszne menu, ale także gruntownie zajmie się całą jego otoczką. Potrawy i zakąski będą dowiezione w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników w czasie imprezy. Na życzenie klienta, na ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą umilić czas gościom pokazem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną sposobnością, żeby obserwować na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju imprez, zarówno tych liczących setki gości, jak i niewielkich. W trakcie ustalania niuansów zlecenia doradzi ona, które dania, napoje oraz przekąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]