Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Sprawdź, komu zlecić organizację wesel w Krakowie. Zajrzyj w to miejsce.

Przyjęcia okolicznościowe, które są na ogół ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, komunie czy śluby, od dawna przestały być organizowane w domu zaledwie dla bliskich krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, na których pojawia się nierzadko ponad sto osób. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć menu, a potem przygotować oraz dostarczyć potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie może trwać parę godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć wysoki popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – postaw na catering na wesele

Organizacja przyjęcia weselnego to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na przygotowanie zaproszeń, dobór wystroju sali, ustalanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zagwarantowania stosownej ilości trunków i zakąsek podawanych w czasie imprezy, a co istotne – przyrządzanie gorącego obiadu, który urzeknie gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na zabawie weselnej musi mieć właściwą oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, aby stoły były prawidłowo nakryte i pięknie ozdobione, dania były smakowite i ładnie skomponowane na talerzach, jak również żeby obsługa na czas podawała biesiadnikom następne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych managerów, kucharzy oraz kelnerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Menu przyjęcia weselnego skompilujesz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się swoimi zasadami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla gości, lecz także i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe z reguły mają przygotowane wstępnie menu proponowanych dań głównych, napojów i zakąsek dopasowanych do konwencji wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy lub otrzymać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość samemu ułożyć jadłospis z zaproponowanych dań. Warto jednakże zaznaczyć, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i często na życzenie kontrahenta zgadzają się przyrządzić niecodzienne zestawy potraw.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]