Czy warto umieścić panoramę sferyczną wnętrza firmy na Facebooku?

Skieruj się na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ żeby dowiedzieć się, kto przygotowuje panoramy sferyczne wnętrza firmy.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezmiernie popularna i nowoczesna forma przedstawiania wnętrz zakładów pracy i lokali usługowych. Zazwyczaj widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale także napotykamy je na najsłynniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na dodanie na tablicy firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do wyróżniania Twojej marki? Zalecenia przedstawiamy poniżej.

Jak działają zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod rozmaitymi kątami. Dowolne obracanie fotografii sprawia wrażenie osobistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość oglądania budynku, lokalu lub nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się z pomocą specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć cyfrowych to możliwość kliknięcia na takie zdjęcie, a potem poruszanie nim w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to świetny sposób na reklamę własnego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają spore możliwości prezentacji pomieszczeń lokalu usługowego, biura albo hostelu. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej intrygująca oraz pozwala wnikliwie poznać oglądane miejscem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie pozytywnie na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego ufność do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje znacznie wyższym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto umieścić na Facebooku głównie gdy prowadzimy działalność, która opiera się na komfortowych pomieszczeniach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym pracujemy lub zachęcić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Przygotowanie panoram 360 stopni zleć specjaliście!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż teoretycznie jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, jednak do celów reklamowych opłaca się wybrać profesjonalnego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych zdjęć. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Zlecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność przygotowania najlepszej jakości fotografii, które dodatkowo będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też droga czy trudno dostępna. Fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili wyznaczoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]