Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Kiedy organizujesz ważny event firmowy czy rodzinny, na który spraszasz ogromną liczbę uczestników, zazwyczaj nie będziesz mógł w pojedynkę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując małe przekąski i napoje w supermarkecie – prestiżowe eventy w większości wypadków wymagają dopracowanej oprawy też w kwestii posiłków. Zatem nie powinno się położyć na stolikach gości samych herbatników oraz wody mineralnej. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringowej.

Rodzaje usług cateringu

Firmy świadczące usługi cateringowe zazwyczaj oferują parę jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzty, śluby albo urodziny. Oferty te są drobiazgowo dobrane do charakteru poszczególnych eventów, przez co zazwyczaj różnią sięmiędzy sobą m.in ceną i katalogiem potraw dostępnych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej powinno się pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie opisać własne oczekiwania, a jednocześnie być także otwartym na jego rady. Wszak dla caterera organizacja imprez przeróżnego typu to chleb powszedni, a doświadczenie zdobyte w tym obszarze pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które przypadną do gustu wszystkich zaproszonych gości.

Usługa cateringowa – wyśmienite dania i wykwalifikowana kadra kelnerska

Organizacja dań nawet dla niewielkiej grupy gości może stać się niełatwym zadaniem, głównie wtedy, jeśli musimy zrobić to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na koordynację pozostałych kluczowych aspektów imprezy. Jest to także możliwość uraczenia uczestników fenomenalnymi potrawami przygotowanymi przez najlepszych kucharzy. Warto jednocześnie podkreślić, iż ważnym przymiotem potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezentacja na stole. Dodatkowo firmy, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają także własną ekipę doświadczonych kelnerów.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]