Jak wybrać salę weselną na ślub?

Sala weselna okolice Kraków - ta niezwykła oferta wszystkich zadowoli.

Ślub i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym bliscy państwa młodych i zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nią się pojawi, jest wybór najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy spędzą ten ważny dzień w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – zwróć uwagę na jej dystans od kościoła i pojemność

Szukając miejsca na wesele para młoda powinna rozważyć kilka ważnych okoliczności. Na wstępie musi znać ilość uczestników wesela, by uzyskać pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, trzeba poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Następną kwestią jest sama organizacja wesela, czyli ułożenie menu, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i przystrojenie sali . Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na ponad stu zaproszonych

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą wyprawić przyjęcie weselne w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od setek lat, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ok. 130 osób. Wesele może zostać urządzone także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, że usytuowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie więc trwać dłużej niż jakieś pół godziny.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]