Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Jeżeli potrzebujesz zlecić organizację przyjęć, kliknij tutaj.

Kiedy ktoś myśli o organizacji dużej imprezy rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to także komunie święte, chrzciny oraz „18-tki”. Kiedy wykaz gości jest bardzo długi, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji powinniśmy wynająć odpowiednią salę.

Na co zwrócić uwagę dobierając lokal na organizację imprezy okolicznościowej?

Każdy typ przyjęcia wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka albo urodziny, w której uczestniczyć będą w większości dorośli, zaproszonym wypada zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których znaczną grupę uczestników będą kilkulatki, jak komunie lub ceremonie chrztu, rekomenduje się urządzić w lokalu, który poza użyczeniem sali w środku budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się za szybko zabawą i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Potrawy serwowane zaproszonym też wypada dobrać do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zadba o apetyczne potrawy, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskich salach lub w ogrodzie

Zamówienie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, jest stosunkowo proste, lecz rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w nieomal dworskim stylu urządzane są tu chrzty, przyjęcia komunijne oraz – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia i ozdobienia stołów, poprzez przyrządzenia dań, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]