Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Tutaj znajdziesz aktualną ofertę tworzenia sklepu WooCommerce.

Posiadasz firmę i planujesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Czemu warto stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak szeroką popularność zyskały strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, iż w konsekwencji pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma wiele zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w mgnieniu oka spersonalizować z wykorzystując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na zdobycie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do szerszej grupy klientów. Dzięki użyciu dedykowanych wtyczek podnosi się również ergonomia sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić użytkownikom przelew opłaty za towary przykładowo przez DotPay.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce daje też możliwość ewaluacji danych sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) oraz zespolenia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zleć profesjonaliście

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o właściwą semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo oraz użycie jedynie potrzebnych, sprawdzonych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują również blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowościach albo publikować opinie i rozmaite porady odnośnie sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]