Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Jeżeli chcesz zamówić organizację imprez firmowych w Krakowie, wejdź na https://tinyurl.com/yj4xnvwl.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne lub pikniki dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie ukształtowanie głębokich więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, by świętować osiągnięte wyniki, jak również przeróżne szkolenia, bankiety dla klientów biznesowych i konferencje. Takie wydarzenia wymagają dobrego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Na co zwrócić uwagę szukając miejsca do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie posiadamy w budynku firmowym odpowiednich pomieszczeń, w których uda się urządzać galę, warto poszukać ofert najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości uroczystości. Ważne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim stylem do klasy planowanej uroczystości. Ważne spotkania dla wspólników marki, podczas których celebrowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny odbyć się w zwykłej sali. Warto w takich sytuacjach zaplanować imprezę w nietuzinkowym miejscu, które ostatecznie zaakcentuje ważność uroczystości. Natomiast jeśli na event poproszone zostaną osoby nie rezydujące w najbliższym sąsiedztwie lokalu, powinno się wybrać salę, znajdującą się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w kilkanaście minut.

Wynająłeś lokal na imprezę? – pamiętaj o cateringu

Organizując imprezę firmową nie wolno pominąć tak ważnej kwestii, jak zapewnienie zaproszonym gościom zimnych oraz ciepłych posiłków i napojów. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania rzetelnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazaną lokalizację smakowitych potraw dla obecnych, ale też doradzi jakie potrawy wybrać do menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. W czasie prestiżowych bankietów wskazane jest także zagwarantowanie obecnym na sali należytej obsługi. Należy więc szukać usług firm cateringowych mających w swoim zespole wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, lecz i idealnie prezentujące się dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]