Opieka techniczna WordPress – nie daj się zaskoczyć

Kliknij tutaj, jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta opieki technicznej WordPress.

WordPress, opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się niezwykle często stosowanym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, że jest szybki i bez problemu można opanować zasady jego obsługi, używa się go dzisiaj do projektowania skomplikowanych stron i sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten CMS może być powodem nieprzyjemnych sytuacji, toteż istotną i przydatną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Z jakiego powodu rekomenduje się polecić opiekę nad stroną www specjaliście?

Utrzymanie strony www na aktualnej edycji WordPressa jest bezspornie istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nieraz jednakże przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zaniedbują cykliczną instalację kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na infekcję przez wirusy czy ataki hakerskie. Oprócz tego, mimo że WordPress jest stosunkowo nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować nieprzewidzianymi komplikacjami z prawidłowym działaniem strony lub sklepu. Tym samym wymagane jest, by działanie to realizował zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału informatycznego, zaleca się zlecić opiekę nad stroną profesjonaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie opieki nad stroną internetową?

Oferta opieki nad stroną internetową to usługa adresowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, zarówno większych jak i niewielkich podmiotów, którym zależy na poprawnym oraz nieprzerwanym działaniu ich strony, a także ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta potrzebna jest także blogerom oraz freelancerom prowadzącym własne strony www. W podstawowym pakiecie oferty zawarta wykonanie aktualizacji WordPressa, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych i eliminacja skutków zawirusowania. W ofercie wyższych pakietów dostępne są również przeróżnego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, zmian zawartości i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]