Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Więcej informacji o ofercie parkingu długoterminowego Balice na http://tinyurl.com/vm22tj5.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie miejskim bądź pociągu.

Czemu opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje też darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – szybko i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem. Dodatkowym pozytywem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]