Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Parking przy lotnisku w Krakowie - sprawdź kompletną ofertę.

Komfort, sposobność przybycia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu oraz szybkość – to najważniejsze zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały olbrzymie uznanie. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest z całą pewnością problem dostania się do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne komplikacje łączące się z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Tani parking w Krakowie – podróżuj spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie zamartwiać się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca odstawić pojazdu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest wyjątkowo ważne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja asysty obsługi

Jeśli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także szeregu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Prócz tego kierowcy mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak np. rozładowany akumulator lub ujście powietrza w oponach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]