Profesjonalna opieka nad grobem

Sprzątanie grobów Kraków - więcej informacji o tej usłudze poznasz w tym miejscu.

Wygląd miejsc spoczynku naszych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą pozostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się wzięła?

Na opisywaną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek albo pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Ceny, które trzeba opłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą w szczególności od rodzaju usług – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem rzędu czterystu PLN rocznie. Pamiętajmy, iż koszty zależne są również od wielkości nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]