Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Na http://bit.ly/2MDseSJ dowiesz się więcej o pracy projektanta wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół potrzebny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]