Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Pozycjonowanie stron Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze.

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go do znalezienia potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każda marka chce obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, że potencjalni klienci do nas trafią – ważna jest przecież obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi wyłącznie w określonym województwie lub wręcz w jednym mieście, przykładowo w Krakowie albo w Szczecinie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – promuj swoją ofertę docelowym odbiorcom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych stosują przeważnie frazy lokalne, innymi słowy obejmujących nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “wizażystka kraków”, “sklep odzieżowy kraków” albo “restauracja japońska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na pokazanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, rezydującym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych ma wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że strategia SEO skierowana jest na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron www oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od blisko 15 lat. Przez ten okres dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę contentu, a także pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać codziennie efekty pozycjonowania.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]