Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Serwis okien PCV Warszawa - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie oddziałują również warunki atmosferyczne – mróz i żar, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]